KONKURS

 

Dla wszystkich klientów zawierających umowę w czasie od 22 PAŹDZIERNIKA 2018 do 14 lutego 2019 roku na usługę fotografii ślubnej, filmowania lub usługę łączoną foto-video, ogłaszamy konkurs w którym główną nagrodą jest wykonanie usługi zawartej w umowie z UPUSTEM CENOWYM.

 

Regulamin konkursu:

1. W dniu 14.02.2019 w siedzibie firmy odbędzie się losowanie nagrody głównej, jaką jest wykonanie usługi foto, video lub foto-video z UPUSTEM CENOWYM.

2. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej jest podpisanie umowy na usługę: foto-video, usługę fotograficzną lub usługę filmowania z Agencją Reklamowo-Usługową Artfoto Małgorzaty Łakoma w dniach 22.10.2018 - 14.02.2019

3. Dla wszystkich Par podpisujących umowę w tych dniach są przewidziane nagrody pocieszenia - pendrivy okolicznościowe w skórzanym etui.

4. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia losowania nagrody głównej jest uczestnictwo co najmniej 10-ciu Par Młodych, tj.  zawarcie 10-ciu lub więcej umów na wykonanie usługi foto, video lub foto-video w terminie wskazanym w pkt.2.

5. UPUSTY CENOWE wynoszą:

- NAGRODA GŁÓWNA W WYSOKOŚCI 1000 ZŁ

- 2 NAGRODY W WYSOKOŚCI 500 ZŁ

6. Zdobywcy nagród zostaną poinformowani o tym fakcie drogą elektroniczną lub telefonicznie.

7. Losowanie odbędzie się w obecności niezależnych świadków, zostanie zarejestrowane w formie filmu i udostępnione na nasze stronie internetowej oraz na facebooku.

8. W przypadku nieprzewidzianych okoliczności organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu.

9. 14 lutego 2019 na naszej stronie internetowej zostanie opublikowana lista wszystkich Par Młodych, które zawarły umowę w wyznaczonym terminie (imiona Państwa Młodych, termin podpisania umowy i termin ślubu).

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

 

 

Agencja Reklamowo-Usługowa ARTFOTO Małgorzata Łakoma

tel. 600 450 998

www.fotovideoart.eu